Aktuality a informace

Aktuality a informace

On-line objednání receptu a žádanky


Naši registrovaní pacienti mají možnost objednat si on-line recept . 
V takovém případě prosíme svůj požadavek zašlete emailem na endoamb@seznam.cz  s uvedením  jména, rodného čísla, čísla pojišťovny , názvu léku.   
Elektronicky  vystavený recept  má platnost 14dní , lze jej v  lékárně  vyzdvihnout   předložením občanského průkazu  nebo  zobrazením  čárového kodu z SMS zprávy  nebo z  emailu.


Sdělování výsledků provedených vyšetření

Sdělení  a předání  výsledků  provedených vyšetření  lze  e-mailem: endoamb@seznam.cz


Nepřítomnost 

Dne  19.7. 2020  neordinujeme 
V případě  akutních stavů  kontaktujte  MUDr.Lindnerovou telefon : 272 655 448   
Adresa  Praha 4.  Božkovská 2967/4 ,
Aktuální provoz ordinace - pandemie Covid

Provoz ordinace  dle  aktuálního pandemického stavu.  Vyšetření pouze po  předchozím  objednání, dostavujte  se bez doprovodu  další osoby. 
Vstup  a pobyt  v prostorách   zdravotnického zařízení pouze s ochrannými prostředky dle  platného  vládního  nařízení. 
V případě  nařízené karantény  vyšetření   včas zrušte  a kontaktujte nás telefonicky  ke  koordinaci   dalšího postupu . 


Příjem nových pacientů

Nové pacienty přijímáme dle aktuální obsazenosti ordinace. Pacienti nás mohou kontaktovat telefonicky ( +420 241 471 929 ) nebo emailem (endoamb@seznam.cz,
Pro urychlení komunikace prosíme nové pacienty o sdělení kontaktního telefonního čísla, základního zdravotního problému a zdravotní pojišťovny. U nás již léčení a sledovaní pacienti nás kontaktuji k rezervaci kontrolního termínu vyšetření s 3 měsíčním předstihem !!! Pacienty po operacích, těhotné pacientky a pacienty k provedení punkce štítné žlázy objednáváme individuálně dle potřeby.


+420 241 471 929